Oferty

Newsletter

To wyjątkowe i luksusowe miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, azylu w górach z dala od zgiełku miasta. To również idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, czy aktywnych par i singli.


Obiekt położony jest niedaleko stoków narciarskich Słotwiny Arena, tras pieszych na Jaworzynę Krynicką, a także centrum Krynicy Zdrój z królującą Pijalnią Wód mineralnych, Górą Parkową. Sąsiaduje z Tyliczem i Muszyną. To tutaj odbywają się słynne imprezy muzyczna jak Festiwal Jana Kiepury, czy Forum Ekonomiczne.
Każdy znajdzie dla siebie wyjątkowy sposób spędzania czasu wolnego. Narty, snowboard zimą, piesze wycieczki i rowerowe wiosną, latem i jesienią. Zwiedzanie Krynicy Zdrój, czy wyjazd na Słowację na baseny termalne.

 

Dla rodzin z dziećmi polecamy zimą przedszkole narciarskie na stokach Słotwin Arena czy Jaworzyny Krynickiej, po nartach gry i zabawy w Sali zabaw, jazdę na sankach, kuligi, baseny termalne na Słowacji. Latem liczne parki zabaw w Krynicy Zdrój, Muzeum Zabawek, Gokarty w Tyliczu, Basen miejski w Krynicy, czy Aquaparki na Słowacji. Wokół obiektu liczne trasy spacerowe i rowerowe a także Rajskie Ślizgawki na Górze Parkowej czy tajemniczą Księgarnię Drzewie w centrum miasta.

 

Aktywne pary i single w zimie obowiązkowo szusują na stokach narciarskich, nartach biegowych, czy skuterami po okolicy, a po nartach odpoczywają w naszej saunie, mogą zwiedzać Krynicę Zdrój, bawić się na koncertach w Pijalni Głównej, czy wybrać się do kina, muzeum Nikifora. W pozostałych porach roku proponujemy aktywny wypoczynek w górach, spa, korzystanie z tras rowerowych, parków linowych, lotów na paralotni. Fajną alternatywą jest zwiedzanie Krynicy Zdrój, wizyta w escape roomie, czy pobliskiej strzelnicy myśliwskiej i parku łuczniczym.

 

Dla grup zorganizowanych oddajemy budynek na wyłączność, salę szkoleniową i chatę grillową na wspólne biesiady. Relacje biznesowe są dla nas bardzo ważne dlatego każde szkolenie, integracja, konferencja jest na wysokim poziomie z pełną obsługą gastronomiczną, serwisem kawowym, business lunchem, czy kolacją integracyjną. Polecamy również aktywny wypoczynek i atrakcje Krynicy.

Zapraszamy do kontaktu

Górsk Przystań - Wypoczynek w górach, SPA Słotwińska 62, 33-380 Krynica-Zdrój

Masz do nas jakieś pytania?

+48 694 587 432 biuro@gorskaprzystan.com.pl
Newsletter

Chcesz być na bierząco zapisz sie do naszego newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje.